Замовити дзвінок

Друк на тканині (сублімація)

Друк на тканинах

Доволі ефективним способом реклами є друк на парасольках, футболках, сумках та інших виробах із тканини. Яскраві кольорові зображення привертають увагу та пробуджують інтерес до рекламованої компанії або продукції. Друк на тканині на сьогоднішній день не є проблемою завдяки розвитку типографічної техніки.

Широкоформатний друк на тканині Київ

У створенні зовнішньої та інтер’єрної реклами застосовують широкоформатний друк на тканині. Зображення виходить чітким та яскравим, великого розміру. Рекламну продукцію, яка друкується даним способом, замовляють різноманітні компанії  та організації. Прикладами такого виду друку є рекламні щити, панно, різноманітні інформаційні стенди. Робота виконується на спеціальному струменевому принтері.

Якщо метод широкоформатного друку застосовується для зовнішньої реклами, коли необхідно створити добру видимість з великої відстані, то використовується розширення 720 пікселів. Такий варіант є більш економічно вигідним а створює зображення високої якості. Якщо планується встановлення рекламного носія на ближчій до цільової аудиторії відстані, то використовують більше розширення. 

При оформленні інтер’єрів важлива висока якість друку. В цьому випадку враховуються не лише якість кольорів та їх максимальна передача, а й чіткість зображення. Для забезпечення таких параметрів використовують розширення 1440 пікселів. В результаті цього отримують чіткий, повнокольоровий друк на тканині. За допомогою цього метода створюються переносні рекламні носії, банери та панно невеликих розмірів, плакати та прапори.

Замовити широкоформатний друк на тканинах можна сайті компанії Konstar.

Сублімаційний друк на тканині Тернопіль

Ще одним методом, за допомогою якого наносяться зображення на тканину, є сублімаційний друк. Фарбу спочатку різко нагрівають, щоб вона перейшла в газоподібний стан, а потім роблять її перенос із тимчасового носія на текстиль. Завдяки цьому речовина глибоко проникає в текстильні волокна, створюючи стійке зображення.

Сублімаційний друк на тканині Київ дозволяє наносити зображення на матеріали, до складу яких входить до 60% штучних волокон.  Якщо говорити про колір основи, то більш чіткі та яскраві зображення виходять на світлих тканинах.

До переваг даного методу можна віднести високу якість передачі кольорів, стійкість до вигорання, можливість друку багатокольорових зображень, екологічність. Даний метод часто використовують для другу на прапорах, де потрібно створити двосторонні зображення. Сублімація – це єдиний спосіб нанесення малюнків на сублімаційний шовк, який доволі погано реагує на інші методи фарбування.

Замовити сублімаційний друк на тканині Хмельницький можна на сайті інтернет магазину тканин та фурнітури КонСтар.

Цифровий друк на тканині Івано-Франківськ

Цифровий друк є методом прямого нанесення зображень на тканину за допомогою струменевих принтерів.

Використовується для створення малюнків на футболках та інших текстильних виробах. До переваг даного методу можна віднести наступне:

  • нанесення зображень має фотографічну якість;
  • можна застосовувати на тканинах будь-якої текстури, наприклад, бавовна, льон, шовк та ін.;
  • за основу можна брати як світлі, так и темні текстильні вироби;
  • поверхня, на яку нанесено зображення, зберігає свої структурні якості;
  • стійкість до зношування: вироби можна прати та прасувати звичайними способами;
  • зображення стійкі до дії ультрафіолетових променів, тому не схильні до вигорання.

Прямого цифровий друк на тканині якісно та швидко виконують спеціалісти компанії Констар.

Замовити друк на тканині Львів

Якщо вам необхідно виконати друк на тканині оптом, то ви завжди зможете звернутись до компанії Kon Star.

Співробітники компанії швидко та якісно нанесуть зображення на тканину будь-яким методом. Вартість замовлення залежить від тиражу, формату та способу друку.

Якщо клієнт замовляє оптовий друк на тканині, ціна послуги буде значно нижчою, що створює додаткові вигідні умови.

Створити заявку на друк можна безпосередньо на сайті, або звернувшись до менеджерів компанії за вказаними телефонами.