Пришивание пуговиц с отверстием и ушком

Пришивання гудзиків

Гудзики – це один із елементів фурнітури, який застосовують для з’єднання деталей одягу або галантерейних виробів. Вони можуть бути дерев’яними, пластмасовими, залізними. Більш дорогі варіанти виготовляють із природніх матеріалів, наприклад, бурштину та оксамиту.

За формою фурнітура може бути круглою, овальною, прямокутною та квадратною. Іноді можна зустріти об’ємні гудзики. Для різного типу одягу існує окремий вид фурнітури. Розрізняють ґудзики для верхнього одягу, костюмів, штанів, суконь, блузок, сорочок. Окремим видом іде фурнітура для спецодягу з фірмовими знаками. Наприклад, для пожежників, залізничників, поліцейських та таке інше.

Є декілька способів, як пришивати гудзики і вони залежать від типу фурнітури.

В більшості випадків гудзики бувають з металевою перемичкою, або ніжкою, та з отворами. Останніх може бути від двох до чотирьох.

Як пришити гудзик з отвором

Якщо такий виріб буде виконувати основну функцію, то, пришиваючи його, необхідно зробити ніжку із ниток. Вона не потрібна лише тоді, коли ґудзики використовують в якості декору. Спочатку необхідно намітити місце на тканині, де буде кріпитися застібка. Воно повинно в точності співпадати із розташуванням петлі на протилежному боці одягу.

Борти виробу необхідно накласти один на один таким чином, щоб борт, на якому розміщені петлі, був зверху. Біля верхнього кінця кожної петлі потрібно вколоти шпильку. Це і буде місце для майбутнього гудзика. Петлю обережно зняти. Процедуру повторити по всьому борту виробу.

Для пришивання гудзиків застосовують подвійну нитку.

Для зручності їх застібання кріпити дану фурнітуру до тканини необхідно на ніжці, висота якої залежить від товщини борту. Для цього ґудзик потрібно тримати лівою рукою у висячому положенні, фіксуючи його ниткою. Після декількох стібків, утворену знизу ніжку потрібно обкрутити ниткою і закріпити її на зворотному боці звичайним вузликом.

Купити гудзики оптом тут - https://konstar.com.ua/collection/pugovitsy 

Для зручності можна застосовувати в процесі пришивання ґудзика звичайний сірник. Його кладуть зверху на отвори, та закріплюють ниткою декілька разів. Потім сірник витягають, а гудзик підтягують догори. Знизу остається ніжка, яку закріплюють так само, як у попередньому випадку.

Пришивання гудзиків з вушком

Тут все набагато простіше, тому що не потрібно застосовувати якусь особливу технологію. Пришивати даний різновид фурнітури потрібно подвійною, міцною ниткою, щільно обкручуючи вушко гудзика. Закріпити на виворітній стороні виробу звичайним способом. Такі застібки застосовують на літніх сарафанах, кофтинках та сукнях. Також, їх пришивають на манжетах та комірцях. Гудзики з вушком інколи використовують в якості декоративного елементу. В цьому випадку вони пришиваються наглухо до одягу і не слугують застібкою.

Купити гудзики та будь-яку іншу фурнітуру можна в інтернет – магазині Konstar.

На сайті компанії Констар представлений широкий асортимент продукції для шиття за доступними цінами.

Тут можна замовити необхідну партію гудзиків оптом. 

Різноманітні застібки є невід'ємною частиною одягу, взуття та галантерейних виробів. Вони призначені для з’ єднання між собою деталей виробу. Всі види застібок відносяться до фурнітури, яка, в свою чергу, є допоміжним елементом текстильного або галантерейного виробу.

Вернуться к списку публикаций